Poznajcie adidas NumbersUp Pack!

To będzie kolorowa jesień na piłkarskich boiskach i nie tylko! Przed Wami pack ściśle powiązany z EA Sports FIFA! Czas na NumbersUp! 

Jeśli jesteście regularnymi graczami serii FIFA to kolorystyka NumbersUp packu nie będzie dla Was tajemnicą. Nie oznacza to jednak, że nie zaskoczy Was swoją unikatowością! Wyraźnie, pastelowe kolory świetnie prezentują się zarówno na żywo, jak i na ekranach podczas gry. Przyjrzyjmy się bliżej NumbersUp:

X Speedflow

Najmłodszy model w rodzinie adidas. Przeznaczony dla zawodników, którzy bazują na szybkości i dryblingu. Dzięki wysokiej cholewce świetnie dopasowują się do stopy, a nam zostaje jedynie mijać kolejnych rywali jak tyczki. Dzięki własnej technologii przyspieszającej poruszanie się, w tym wkładce z włókna węglowego Carbitex i stabilizującej klatce Agilitycage, zapewnią Ci przewagę na każdym boisku piłkarskim.

Nowe adidas X Speedflow znajdziesz tutaj

Predator

Najbardziej charakterystyczne korki na rynku. Świetnie sprawdzają się w środku pola. Posiadają nie tylko wysoki kołnierz, ale także charakterystyczny zapiętek, który daje nam niesamowitą kontrolę nad każdym zagraniem. Kompresyjna cholewka adidas Primeknit ma strefę kontaktu z piłką bez sznurowadeł i zwiększoną powierzchnię z elementami Demonskin, zapewniającymi doskonałe wyczucie piłki. No i ten design! W przypadku NumbersUp Predator wygląda po prostu genialnie!

Nowe adidas Predator znajdziesz tutaj

COPA

Jeśli jesteśmy miłośnikami skórzanych korków to docenimy ten model. Copa to połączenie ogromnej tradycji z nowoczesnością. Skórzana cholewka zmiksowana jest z mnóstwem nowoczesnych technologii takich jak: SENSEPODS, TOUCHPODS i SOFTSTUDS. Lata mijają, ale Copa ma nadal swoich wiernych fanów, także wśród znanych piłkarzy.

Nowe adidas Copa znajdziesz tutaj

 

Komentarze