Powiew wiosny prosto od Nike – Motion Blur wchodzi do gry!

Euro 2012 w Polsce i Ukrainie, wielkie piłkarskie święto i niezwykle efektowna kolorystyka butów z serii „Clash Pack” od firmy Nike. Pamiętacie to jeszcze? Amerykański producent postanowił przywitać tegoroczną wiosnę w podobnym stylu – świeże, energiczne i jasne kolory połączone z bielą dają piorunujący efekt. Sami tylko spójrzcie – przed Wami najnowsza kolekcja Motion Blur!

Do najnowszej serii zostały włączone wszystkie linie Nike, jednak każda z nich otrzymała odmienną kolorystykę. Pierwszy na międzynarodowej arenie pokazał się model z serii Mercurial, w którym Neymar wraz z kolegami przypieczętował awans Brazylijczyków do finałów mundialu w Rosji. Buty te są połączeniem wspólnej dla wszystkich modeli bieli oraz różu, z kolei pozostałe otrzymały fenomenalnie prezentujący się błękit (Hypervenom), elektryzujący odcień koloru żółtego (Magista) oraz świeżą zieleń (Tiempo).

Żaden z modeli nie zmienił swoich specyfikacji – Mercurial dzięki kołnierzowi Dynamic Fit i linkom Flywire daje perfekcyjne dopasowanie do stopy, płytka Nike HyperReactive w modelu Hypervenom pozwala uzyskać dynamiczną stabilność potrzebną przy szybkich zwrotach, teksturowana cholewka Magisty zapewnia większą powierzchnię kontaktu z piłką i poprawia jej kontrolę, zaś kangurza skóra serii Tiempo gwarantuje niespotykaną wygodę.

 

Buty z kolekcji Motion Blur znajdziecie na R-GOL.com.

TS

Komentarze