Ponadczasowa klasyka wkracza na ulice – poznajcie najnowszą serię adidas Tango

Firma adidas kolejny już raz potwierdza, że odświeżone powroty do klasyki i bogatej historii wychodzą jej wprost doskonale. Tym razem niemiecki producent pokazał światu nową odsłonę piłki Tango – kultowego modelu, który w obecnej formie świetnie spisze się nie tylko na trawie, ale także podczas ulicznej gry.

Historia serii Tango sięga blisko 40 lat wstecz, a konkretnie do 1978 roku, kiedy to została ona oficjalną futbolówką argentyńskiego mundialu. Przez wiele lat zmieniały się jej kolorystyka dopasowana do kolejnych wielkich turniejów czy zastosowane coraz nowocześniejsze technologie, jednak rzeczą stałą i niezmienną pozostało charakterystyczne zdobienie, które w połączeniu daje kształt okręgów. Model Tango do 2002 roku był oficjalną piłką kolejnych Mistrzostw Świata i Europy, a swój wielki powrót zaliczył w 2012 roku podczas polskiego Euro.

Piłka nożna wychodzi obecnie poza szatnie, boiska i stadiony, dlatego też producenci starają się dopasować swoje nowe produkty do coraz szerszych oczekiwań członków piłkarskiej społeczności. Drogą tą podąża także adidas, który swojej odświeżonej wersji Tango nadał prawdziwie ulicznego charakteru – świadczy o tym nie tylko unowocześnione i efektowne wzornictwo, ale także stworzenie serii przeznaczonej specjalnie dla graczy preferujących grę na boiskach asfaltowych czy piłkarski freestyle.

Zobaczcie, jak prezentuje się piłka adidas Tango w ulicznym wydaniu:

Nie czekajcie – wejdźcie na R-GOL.com i wybierzcie swoją piłkę adidas Tango, dzięki której zdominujecie uliczny futbol!

 

TS

Komentarze