POMYSŁ NA PREZENT! Kup teraz – relaksuj się później!

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej! Nie zostawiaj zakupu prezentów na ostatnią chwilę – wybierz i zamów je JUŻ TERAZ! NA R-GOL.com czeka na Ciebie masa najwyższej jakości produktów piłkarskich.

Jeśli brakuje Ci pomysłów? Nic nie szkodzi. Na naszej stronie znajdziesz gotowe inspiracje i specjalnie wybrane produkty w jednym miejscu. Robisz prezent dla fana Lewandowskiego? Mamy jego buty! Dla fana Realu Madryt? Przed Tobą szeroki wybór produktów Królewskich! Całym sercem kochasz Reprezentację Polski? Znajdziesz u nas prawdziwy skarbiec z rzeczami Biało-Czerwonych, od odzieży po edukacyjne gry! W ofercie mamy także piłkarski lifestyle!

BEZPIECZNY PREZENT to z naszej strony gwarancja, że produkty zamówione przez Ciebie znajdą się przed pierwszą gwiazdką! Wszystkie zamówienia złożone do 22 grudnia do godziny 12:00 zostaną przekazane do wysyłki tego samego dnia.! Podpis pod gwarancją złożył sam Św. Mikołaj 😉 To jednak nie wszystko! Jeśli Twój prezent (czego oczywiście nie życzymy!) okaże się nie trafiony – nic nie szkodzi. Możesz zwrócić produkty do 31 STYCZNIA 2022 roku! A jeśli na sposób dostawy wybrałeś paczkomat InPost – zwrócisz nietrafione prezenty ZA DARMO!

Szczegóły akcji BEZPIECZNY PREZENT znajdziesz tutaj.

Życzymy wszystkim Wam zdrowych, spokojnych Świąt i udanych prezentów!

Komentarze