#PoMojemu – zaproponuj hasło i wygrywaj!

#PierwszyNaWszystko! #OstatniStoję! #GramyBezNapalanek! Piłkarski slang zna wiele takich powiedzeń. Pamiętasz inne? Zaproponuj swoje unikalne hasło na koszulkę. Najlepszy pomysł trafi do produkcji i sprzedaży w naszym sklepie R-GOL.com, a jego Twórca otrzyma unikalny t-shirt ze swoim hasłem.

Na Wasze propozycje czekamy w komentarzach na facebooku pod postami konkursowymi na naszym profilu oraz profilach naszych Partnerów. Bawimy się przez najbliższy tydzień – do 15 września.

REGULAMIN AKCJI

1. Konkurs organizowany jest przez firmę R-GOL i odbywa się równolegle na profilu facebook sklepu R-GOL.com oraz profilach facebook Partnerów sklepu.

2. Propozycje z hasłem nie zawierającym wulgaryzmów, oraz nie godzącym w dobre imię osób trzecich, należy składać w komentarzu bezpośrednio pod postem promującym konkurs.

3. Nagrodą w konkursie są koszulki ze zwycięskim hasłem.

4. Nagroda przyznana będzie osobom, których propozycja hasła zyska najwięcej polubień pod każdym z postów konkursowych oraz uznanie komisji konkursowej.

5. O ostatecznym wyborze zwycięzców zadecyduje liczba polubień oraz komisja konkursowa.

6. Dodatkowo, komisja konkursowa, spośród zwycięskich propozycji wybierze jedną, która zostanie wprowadzona do oficjalnej sprzedaży w sklepie R-GOL.com

7. Ostateczny termin nadsyłania propozycji z hasłem mija 15 września 2016 roku.

8. Nadesłanie propozycji z hasłem oznacza akceptację regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz wykorzystanie propozycji na potrzeby R-GOL.

#PoMojemu


Komentarze