To ma być nowe rozdanie. Nowe modele, nowe kroje, nowy katalog i część całkowicie nowych produktów. Od kilku miesięcy R-GOL.com intensywnie pracuje nad nową kolekcją marki RG, czyli istniejącej od kilkunastu lat marki własnej. Wiele wskazuje na to, że czeka nas całkowita rewolucja!

We współtworzeniu nowej kolekcji, która, najprawdopodobniej, będzie aktualna przez co najmniej dwa lata (2016 i 2017) uczestniczą m.in. przedstawiciele I-ligowego Stomilu Olsztyn, czyli najwyżej notowanej ekipy, korzystającej ze strojów i innej odzieży marki RG. W miniony czwartek (08.10.2015), w odnowionej salce VIP na stadionie Stomilu, z Marcinem Radziwonem, szefem i właścicielem R-GOL.com oraz marki RG, spotkali się m.in. Paweł Głowacki, Łukasz Jegliński i Grzegorz Lech oraz Piotr Skiba. Oprócz czterech doświadczonych zawodników, swoimi opiniami na temat odzieży meczowej, treningowej i reprezentacyjnej, z której korzysta Stomil, podzielili się trenerzy, działacze i pracownicy klubu.

Po kilkugodzinnej analizie i zbieraniu sugestii na temat przyszłej kolekcji, możemy zapowiedzieć, że piłkarze i trenerzy olsztyńskiego klubu będą mogli liczyć na produkty nie tylko na produkty typowo katalogowe, ale również „ciasteczka”, które zostaną zaprojektowane i wyprodukowane specjalnie dla nich.

Jeśli zaś chodzi o tajemnice kuchni, już teraz możemy zdradzić, że zmiany czekają nawet niesamowicie popularne spodnie treningowe RG Total, a w nowym katalogu, oprócz odzieży typowo sportowej, ma znaleźć się miejsce dla ciuchów casualowych, do codziennego użytku w czasie wolnym. No, ale dobra, już i tak mocno rozwiązał nam się język… 😉

PG

Fot. Paju

Komentarze