Piłkarskie Ferie w Stolicy #1: tak trenowaliście z Krzychem!

Spodziewaliśmy się dużej frekwencji podczas pierwszego dnia Piłkarskich Ferii w Stolicy. Kolejny raz zaskoczyliście nas pozytywnie tłumnie odwiedzając R-GOL.com Warszawa, przy ul. Puławskiej 255. Ambasador marki New Balance – Krzysztof Golonka, który tego dnia był naszym gościem, jako najpopularniejszy youtuber w Polce, ma wielu fanów. Niektórzy, czekali na spotkanie z nim jeszcze przed otwarciem sklepu. Kiedy przekręciliśmy kluczyk, wtedy się zaczęło. Zobaczcie sami!

Dzień z New Balance i Krzysztofem Golonką rozpoczęliśmy od, krótkiej pogawędki. Ale zanim do niej doszło, musieliśmy się sporo natrudzić żeby dotrzeć na nasze boisko. Takich tłumów nie było u nas od otwarcia sklepu. Krzychu zdradził kilka planów na nowy rok oraz dał pokaz swoich freestylerskich umiejętności. Później przyszedł czas na quizy z zakresu wiedzy o kanale You Tube „Trenuj z Krzychem” oraz o marce New Balance. Trzeba przyznać, że przyszliście przygotowani do zajęć i szybko zgarnialiście zestawy nagród z logo NB.

Po konkursie wiedzy zabraliśmy się za warsztaty. Tutaj także chętnych nie brakowało. Wskazówki Krzycha były były pilnie słuchane i starannie wykonywane. Kiedy warsztaty dobiegły końca, a ich najlepsi abiturienci zgarnęli kolejne zestawy nagród od New Balance, nadszedł czas na Wasze solówki. Zgłosiło się do nich aż 16 śmiałków. Pokazaliście swój najlepszy freestyle a Krzychu uważnie obserwował i punktował Wasze tricki. Walka była bardzo emocjonująca i nagrody powędrowały także poza klasyczne podium. Szczęśliwi triumfatorzy mogli wybierać spośród najnowszej odsłony modelu Visaro 2.0 oraz odświeżonej kolorystyki modelu Furon.

Następnie przyszedł czas na zdjęcia i autografy. Przy okazji premiery książki „Trenuj z Krzychem – graj jak najlepsi piłkarze świata”, podpis wraz z dedykacją autora, lądował na pierwszych stronach i okładce. Równolegle w sali konferencyjnej rozpoczynał się turniej gry FIFA17. Pojedynki były zacięte a wiele z nich rozstrzygały dopiero rzuty karne. Tu także nagrodziliśmy najlepszą czwórkę turnieju pakietami z logo NB.

Dziękujemy za wspólną zabawę! Obiecujemy, że takich eventów jak sobotni, będzie jeszcze więcej. Śledźcie uważnie nasze feriowe wydarzenie na FB i bądźcie na bieżąco. Na do widzenia, łapcie relację naszego partnera New Balance ze wspólnej zabawy!

#ZnamySięZPiłki

Krystu

Komentarze