Piłkarski prezent na dzień dziecka w Warszawie!

Piłkarski prezent na dzień dziecka na ostatnią chwilę w Warszawie? To nie problem. W R-GOL.com Warszawa przy Puławskiej 255 znajdziecie MNÓSTWO pomysłów na prezent! 

KORKI

adidas Uniforia Pack

Już od 29 maja w sprzedaży znajduje się najnowsza kolekcja adidas Uniforia! Wyjątkowa kolorystyka tych butów z pewnością zdobędzie serca nie tylko dzieci, ale i dorosłych! Najnowsze buty niemieckiej firmy znajdziecie na półkach w R-GOL.com Warszawa w pełnej rozmiarówce – zarówno juniorskiej, jak i seniorskiej.

W warszawskim sklepie na półkach znajdziecie powyższe modele!

Nike Jogo Prismatico

Dzieci będą także zachwycone kolekcją Jogo Prismatico, w której gra Neymar! Wielobarwna cholewka najnowszych butów to nie tylko nie lada gratka dla miłośników nietuzinkowych butów, ale także bardzo dobry sprzęt do uprawiania futbolu.

Te buty również znajdziecie przy Puławskiej 255 w Warszawie!

W warszawskim sklepie znajdziecie setki różnych modelów korków, a nasi specjaliści fachowo doradzą w doborze najlepszego obuwia!

PIŁKI

Najmłodsi adepci piłki nożnej nie od razu grają futbolówkami dobrze znanymi z piłkarskich boisk. Piłki dla dzieci są lżejsze oraz mniejsze, co ułatwia im czerpanie radości z gry.

Wnętrza sklepu przy Puławskiej 255 są bogate w piłki nożne dla dzieci. Znajdziecie tutaj różne modele największych producentów takich jak Nike czy adidas, które pozwolą na długie godziny gry.

KOSZULKI KLUBOWE I REPREZENTACYJNE

Każde dziecko marzy o koszulce ulubionego zespołu czy koszulce reprezentacji Polski. Najlepiej z nazwiskiem – swoim bądź idola – na plecach! Przy Puławskiej 255 to możliwe!

Warszawski sklep to raj dla młodych fanów piłki nożnej. W strefie KIDS znajdą buty, piłki i koszulki ulubionych klubów, które w prosty, szybki i wygodny sposób zostaną spersonalizowane na miejscu!
W Oficjalnym Sklepie Kibica Reprezentacji Polski znajdują się koszulki biało-czerwonych – także w juniorskich rozmiarach – które również można dowolnie spersonalizować!

Jeśli potrzebujesz prezentu na dzień dziecka w Warszawie, to Puławska 255 jest miejscem idealnym!

 

Komentarze