Piłka na zimę? Sprawdź, jaki model wybrać!

Dni coraz krótsze, coraz chłodniejsze, ale miłośnicy futbolu nic sobie z tego nie robią. Nie straszny im nawet śnieg, ale wówczas lepiej wyposażyć się w piłkę, która sprawdzi się na białym puchu.
W tym artykule przedstawimy Wam najlepsze piłki na zimę!

Wszystkie piłki znajdziecie pod tym adresem.

Oczywiście, piłki na zimę muszą być wyraźnie zauważalne na śniegu czy przy ograniczonej widoczności. Nie dziwi zatem, że producenci stawiają w tym przypadku na jaskrawe kolory, których nie sposób przeoczyć. Poniżej nasze TOP 3 piłek zimowych!

Piłka Nike Premier League Merlin

Legendarny design tej futbolówki nawiązuje do piłki używanej w Premier League przed ponad dekadą. Wówczas na angielskich boiskach brylowali Thierry Henry czy Ryan Giggs. Zimowa piłka przygotowana na sezon 2019/20 w Premier League to oczywisty ukłon w stronę minionych lat.

Jeśli chodzi o technologiczną stronę tej piłki, to mamy tutaj do czynienia z kilkoma przydatnymi nowinkami. Konstrukcja złożona z 12 elementów zapewnia przewidywalny i precyzyjny lot piłki, a teksturowana powłoka zapewnia doskonałe czucie piłki, co z pewnością ucieszy nie tylko zawodników z pola, ale także bramkarzy. Z kolei technologia Nike Aerowtrac umożliwia stabilniejszy lot piłki, co w niesprzyjających warunkach atmosferycznych może mieć niebagatelny wpływ na boiskowe wydarzenia.

Tę piłkę zimową znajdziecie w dwóch wersjach:

Piłka Puma LaLiga

Od tego roku firma Puma jest oficjalnym partnerem technicznym LaLiga i to właśnie piłkami tej marki rozgrywane są mecze na najwyższym szczeblu hiszpańskich rozgrywek. Trzeba przyznać, że piłka sprawuje się bardzo dobrze, o czym zaświadczy chociażby Leo Messi po meczu z Realem Valiadollid.

Unikalna 18-panelowa konstrukcja zmniejsza ilość szwów. Innowacyjna technologia PUMA z wieloma wgłębieniami jest widoczna na zewnętrznej powłoce i poprawia aerodynamikę oraz lot piłki, a pianka POE w środku zapewnia szybko powrót do naturalnego kształtu. Zawór PUMA AIR LOCK (PAL) oraz technologia Perimeter Balance (PBT) również wpływają na charakterystykę lotu piłki.

Tę piłkę również znajdziecie na dwóch poziomach zaawansowania:

Piłka adidas Team Match Winter

Nie ma to jak pomarańczowa piłka na zimową aurę. Jeśli dołożymy do tego zmniejszoną niemalże do minimum absorpcję wody, wysoką jakość materiałów syntetycznych, z których wykonano piłkę oraz atest FIFA, to bez problemu stwierdzimy, że mamy do czynienia z piłką idealną na zimowe miesiące.

Meczowa zimowa piłka adidasa czeka!

Po więcej piłek zimowych zajrzyjcie tutaj!

[apester-exclude-playlist]

Komentarze