Pierwszy w historii NB skórzany but – Furon 3.0 K-Leather!

Tego jeszcze nie było! New Balance, który coraz odważniej wchodzi na piłkarski rynek, zaprezentował totalną nowość. Po raz pierwszy w swojej historii stworzył w pełni skórzanego buta. Przedstawiamy New Balance Furon 3.0 K-Leather!

Znana z ciekawych rozwiązań stosowanych w butach piłkarskich firma New Balance po raz kolejny zaskoczyła swoich zwolenników. Nową generację linii Furon wyposażyła w model wyposażony w kangurzą skórę tworzącą cholewkę. W klasycznie czarnym bucie z energicznymi, czerwonymi wstawkami, zmianie uległ kołnierz buta, który wyróżnia się cienkim, ale odpowiednio wzmocnionym materiałem zapewniającym trwałość, stabilność oraz zwiększony zakres ruchu w stawie skokowym!

Dodatkową zaletą New Balance Furon 3.0 K-Leather jest piankowa struktura amortyzująca podczas przemieszczania się po boisku. Nie bez znaczenia w tej kwestii pozostaje także sposób wykonania podeszwy. Trójkątne kołki wypełniające nylonową płytę świetnie sprawdzają się przy zmianie kierunku biegu oraz nagłych przyspieszeniach.

Jeśli jesteś fanem klasyki i w wyborze skóra-syntetyk Twoim faworytem jest pierwsza opcja – nowy model spod znaku NB jest dla Ciebie! Szukaj New Balance Furon 3.0 K-Leather na R-GOL.com!

DM

Komentarze