Pierwszy krok Legii w stronę raju – w czym stołeczni walczą o Ligę Mistrzów?

Za nami pierwszy mecz drugiej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów, od której swoje zmagania zaczynają piłkarze Legii Warszawa. Zobaczcie, w jakich butach podopieczni Jacka Magiery pokonali 3:0 mistrza Finlandii, IFK Mariehamn.

Sporą grupę reprezentantów w środowym meczu miała najnowsza generacja z serii adidas X, w której zagrali strzelec pierwszego gola Guilherme, kapitan drużyny Artur Jędrzejczyk, Michał Kopczyński oraz Mateusz Szwoch. Na buty adidasa zdecydowali się także strzelcy dwóch pozostałych bramek, czyli Dominik Nagy i Kasper Hamalainen, którzy mieli na nogach odpowiednio modele Nemeziz 17+ 360 Agility oraz ACE 17.1

Podobną popularnością cieszyły się buty od drugiego giganta, czyli firmy Nike – na nogach Macieja Dąbrowskiego i Adama Hlouska mogliśmy zobaczyć absolutną nowość, czyli siódmą generację Tiempo Legend, debiutujący Krzysztof Mączyński po boisku biegał w najświeższej odsłonie Hypervenom Phantom III, a Magistę Obra II i Tiempo Legend VI z kolekcji Motion Blur użyli Arkadiusz Malarz i najlepszy tego dnia zawodnik Legii, czyli Łukasz Broź. To jednak nie wszystko, bowiem po przerwie w modelach od Nike pojawili się także Sebastian Szymański (Mercurial Superfly V z najnowszej paczki Solar Flare) oraz wracający do Warszawy Łukasz Moneta (Mercurial Superfly V ze specjalnej biało-czerwonej edycji na Euro U-21).

Prawdziwym rodzynkiem w tym zestawieniu był Thibault Moulin, który zdecydował się na grę w najnowszym obuwiu firmy puma, czyli modelu One 17.1.

Buty, których używają zawodnicy Legii, możecie dostać na R-GOL.com. To jednak nie wszystko – w naszej strefie kibica znajdziecie także najświeższe koszulki mistrzów Polski, w których będą oni walczyć o obronę tytułu i awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Komentarze