Oto X Speedflow w kolejnym wydaniu!

Dopiero co po raz pierwszy zobaczyliśmy najnowszą serię butów piłkarskich adidas, a już doczekaliśmy się jej w nowym wydaniu! X Speedflow to poniekąd następca zakończonych już serii Nemeziz i X Ghosted. Przed Wami najnowsza jego wersja, czyli X Speedlflow Adizero!

Model ten przyzwyczaił nas do odważnych zestawień kolorów i tym razem wcale nie jest inaczej! Dzięki limonkowym wstawkom będziemy błyszczeć na boisku. Niezmienny pozostał charakterystyczny wzorek na jasnej części cholewki, który jednak nieco różni się od poprzednika z Meteorite Pack.

Dla kogo przeznaczony jest X Speedflow Adizero? Przede wszystkim dla zawodników ceniących sobie lekkość obuwia. Wysoki kołnierz doskonale otula stopę dając nam swobodę ruchów. Inspirowane są linią butów do biegania Adizero Prime X, a to jasno sugeruje nam, że każdy rasowy sprinter szybko doceni ich użytkowanie. W X Speedflow postawiono na wkładkę z włókna węglowego Carbitex i stabilizującej klatkę Agilitycage, dzięki którym staniemy się nie do zatrzymania na każdym boisku.

Wizytówką X Speedflow jest najbardziej znany piłkarz, który używa właśnie tych butów, czyli Lionel Messi. Trudno o lepsze przedstawienie charakterystyki tego obuwia niż samo wskazanie na argentyńską Atomową Pchłę.

A jak Wam podoba się nowość od niemieckiego producenta?

Komentarze