Oficjalnie: koszulki reprezentacji Polski na mistrzostwa świata w Rosji już w sprzedaży!

Piłkarze zaliczyli już w nowych koszulkach boiskowy debiut, teraz czas na Was! Od dziś w sklepie R-GOL.com znajdziecie nie tylko meczowe koszulki, ale także całą kolekcję przygotowaną na zbliżający się mundial w Rosji.

Oferta R-GOL.com od dziś powiększyła się o sporą liczbę produktów, na które kibice naszej reprezentacji czekali od dłuższego czasu. Absolutnym numerem jeden są oczywiście najnowsze koszulki w obu wersjach kolorystycznych, które dostępne są zarówno w rozmiarówce seniorskiej, jak i juniorskiej. Coś dla siebie znajdzie teraz dosłownie każdy, bo koszulki podzielono na różne przedziały cenowe ustalone w zależności od sposobu wykonania i rodzaju użytego materiału.

Meczowe koszulki to oczywiście nie wszystko, a hitem z pewnością okażą się wyjściowe i treningowe dresy, które dostrzec można na kolejnych fotkach z przedmeczowych zgrupowań kadry Adama Nawałki. O tego typu dresy kibice dopytywali już od dłuższego czasu, dlatego ich pojawienie się powinno zadowolić niejednego fana “Biało-Czerwonych”. Sportową część kolekcji uzupełniają także produkty typowo lifestyle’owe, które doskonale przydadzą się na nadchodzące cieplejsze dni – mowa tu oczywiście o reprezentacyjnej bawełnianej bluzie z kapturem, a także o białych i czerwonych polówkach.

Komentarze