Oficjalnie: nowe stroje Realu Madryt na sezon 2017/18

Do zespołów, które zaprezentowały swoje stroje na kolejny sezon dołączył największy wygrany minionej kampanii – mistrz Hiszpanii i zwycięzca Ligi Mistrzów, czyli Real Madryt. 

„Królewscy” to kolejny zespół, którego nowe komplety meczowe będą dość sporo różnić się od poprzednich. Już na pierwszy rzut oka można dostrzec wprowadzone przez producenta nowości – zapinany na guzik wywijany kołnierz zastąpiono wykończonym w serek dekoltem, a intensywny granatowy kolor loga producenta oraz sponsora zastąpiono zdecydowanie łagodniejszą błękitną barwą. Zdecydowano się także usunąć kolorowe wykończenie rękawów, a także wprowadzić firmowe trzy paski na wysokości barków.

Podobne zabiegi zastosowano w przypadku koszulki wyjazdowej – wersja ta pozbawiona jest jakichkolwiek wzorów, a na granatowej podstawie umieszczono turkusowe znaki producenta oraz sponsora. Jedyną różnicą w stosunku do kompletu domowego jest wykończenie kołnierza – zamiast dekoltu w serek zdecydowano się na kształt okrągły.

Nowe stroje Realu Madryt są zdecydowanie mniej agresywne i rzucające się w oczy, niż te z poprzedniego sezonu. „Królewscy” są jednak zespołem, który nie potrzebuje wymyślnych koszulek, aby się wyróżniać – swoją wyższość wolą oni pokazywać na boisku. Zresztą, sami zobaczcie kapitalny film promujący najświeższą kolekcję ekipy prowadzonej przez Zinedine Zidane’a.

Już niedługo nowe koszulki najlepszej europejskiej drużyny minionego sezonu pojawią się na R-GOL.com!

 

TS

Komentarze