Nowych strojów adidasa ciąg dalszy

Niemal każdy kolejny dzień przynosi informacje odnośnie nowych wersji strojów, które producenci przygotowują dla swoich drużyn na zbliżający się sezon. W ostatnich dniach sporo mówiło się nie tylko o Nike, ale też o adidasie, którego nowe stroje znajdziecie poniżej.

Najważniejszym obecnie klubem związanym z adidasem jest Manchester United, którego najnowsze koszulki ogłoszono oficjalnie właśnie dziś. Świeży projekt meczowych trykotów znacznie odbiega od tych, w których “Czerwone Diabły” wybiegały na boisku w poprzedniej kampanii. Tym razem zdecydowano się na zapinane pod szyję kołnierzyki, a także trzy białe paski na barkach oraz czarno-białe wykończenie rękawów. Kto wie, może nowe stroje tchną również nowego ducha w grę piłkarzy Mourinho, którzy od pewnego czasu zawodzą swoich kibiców?

Swoją premierę miały także wyjazdowe stroje AC Milanu, który jest obecnie jednym z najaktywniejszych klubów na transferowym rynku. Białe koszulki z czarno-czerwonymi wstawkami wokół kołnierzyka, po bokach i na wykończeniu rękawów dają naprawdę świetny efekt. Milan pod względem sportowym i sprzętowym powraca do czołówki!

Nieco dziwnie niemiecki producent podszedł do wyjazdowego kompletu mistrza Włoch – Juventusu. Koszulka ta bardziej przypomina bowiem trykot reprezentacji Szwecji, niż “Starej Damy”, jednak wciąż prezentuje się naprawdę efektownie – żółta podstawa wzbogacona o niebieskie obramowanie kołnierzyka, paski na barkach oraz wykończenie rękawów to coś, co może zainteresować kibiców klubu z Turynu.

Na koniec nowości zostawiliśmy polski akcent – oficjalną premierę miały także najnowsze stroje mistrza Polski, czyli warszawskiej Legii. Najświeższy projekt przypomina ten z poprzedniego sezonu, jednak łatwo dostrzec pewne różnice – zrezygnowano z czarnej barwy ukośnego pasa, który będzie teraz szary, a do tego zastosowano grubsze czarne wykończenie rękawów oraz okrągłych kołnierzyków. Podobnie postąpiono z kompletem wyjazdowym, w którym zastosowano dwa odcienie szarości. Na wewnętrznej stronie koszulki w okolicy kołnierzyka umieszczono także napis “Semper Invicta, Semper Heroica”, który nawiązuje do heroicznej walki o bycie niezwyciężonym, co niewątpliwie jest celem stołecznych. Walka o Ligę Mistrzów w takich strojach musi zakończyć się powodzeniem!

Koszulki najlepszych europejskich ekip w najświeższym wydaniu regularnie będą pojawiać się w strefie kibica na R-GOL.com.

 

TS

Komentarze