Nowy Predator Accelerator w hołdzie dla lat 90.

Od lat 90. dzieli nas już szmat czasu. Osoby dobrze pamiętające ten okres wspominają go często z nostalgią, a urodzonym nieco później służy nierzadko jako modowa inspiracja. Można więc śmiało stwierdzić, że lata 90. są nadal żywe!

W nowej, limitowanej kolekcji od Adidasa możemy cofnąć się do czasów, gdy po raz pierwszy Predatory zakładały na swoje nogi takie postacie jak Zinedine Zidane czy David Beckham. Kultowy model cieszy się od tego czasu niesłabnącą popularnością. Nie dziwi więc, że niemiecki producent postanowił wrócić o jego korzeni. Oto przed wami limitowany adidas Predator Accelerator.

Więcej niż inspiracja

Nie można powiedzieć o modelu Accelerator, że jest inspirowany butami z lat 90. To po prostu jest but rodem z lat 90.! Jeśli od delikatnego zaczerpnięcia z kultowych poprzedników wolicie nawiązanie pełną parą to Accelerator jest właśnie czymś takim. Przed wami stoi żywy pomnik Predatora z lat 90. i widać to na pierwszy rzut oka!

Nie tylko wygląd, ale i jakość

Ustaliliśmy już, że obok tak wyglądających butów nie da się przejść obojętnie. Wyróżniają się niemal pod każdym względem na tle pozostałych, w tym nawet modeli, które również nawiązują do kultowych poprzedników. Nie zmieniło się to co przekonało tak wielu piłkarzy do korzystania z Predatora. Cholewkę wykonano z luksusowej, bardzo miękkiej skóry. Charakterystyczne, gumowe elementy w strefie uderzenia znacznie poprawią nasze strzały na bramkę.

Nowe adidas Predator Accelerator znajdziesz tutaj

Komentarze