Nowy model Evospeed – SL-S II

Po prezentacji całkowicie nowego modelu Evotouch i nowej kolorystyki Evopower 1.3 wracamy z ostatnią wiadomością, jaką niemiecki koncern przygotował dla nas w tym tygodniu. Są to niedawno ukazane malowanie Evospeed SL-S II, nowego, ultralekkiego modelu, nazwane przez producenta red blast/black/white. Zagrają w niech m.in. Sergio Aguero, Antoine Griezmanna czy Marco Reusa w nadchodzącym sezonie.


Evospeed SL-S II, stworzone za pomocą wspomnianej palety barw, to połączenie czerwonego koloru pięty, który przez geometryczny wzór przechodzi w czarną i białą barwę, odpowiednio na lewym i czarnym bucie. Druga generacja modelu SL-S również podąża za ‘szybką’ filozofią Pumy, która skupia się na szybkości i zwrotności. Cholewkę skonstruowana z japońskiej mikrofibry, dającej uczucie miękkości i komfortu, przy lepszym czuciu piłki. Struktura SPEEDFRAME, uzyskana przez laserowe wycinanie, optymalizuje kształt buta i zapewnia lepszą stabilizację stopy, którą dodatkowo wspiera zewnętrzne usztywnienie pięty.


Struktura podeszwy SPEEDTRACK zapewnia odpowiednią stabilność w śródstopiu i elastyczność w przedniej części stopy, przez co pozytywnie wpływa na szybkość, jak i zwrotność. Podłużne i stożkowe kołki, wykonane z nylonu i odpowiednio ustawione, zwiększają stabilność, trakcję i przyspieszenie.

Sergio Aguero, zapytany o swoje nowe korki, powiedział:

„Evospeed SL-S II to świetne buty, zarówno do treningów jak i do meczów. Ulepszona klatka SPEEDFRAME i miękki materiał zapewniają mi wsparcie i komfort, którego potrzebuję. Cholewka jest przy tym superlekka, co jest dla mnie niezwykle ważne. Dwukolorowe buty Pumy są ikoniczne, a ta kolorystyka oraz grafika są po prostu świetne. Nie mogę się już doczekać rozpoczęcia w nich nowego sezonu.”

Puma Evospeed SL-S II będą niedługo dostępne w naszym sklepie internetowym na R-GOL.com.

Mkr

Komentarze