Nowy mistrz Francji w nowych domowych kompletach

Ubiegły sezon dla piłkarzy AS Monaco był niezwykle udany, jednak należy zapomnieć o przeszłości i skupić się na nowych wyzwaniach. W obronie mistrzowskiego tytułu ekipie Leonardo Jardima mają pomóc odświeżone domowe stroje przygotowane przez firmę Nike.

Czym nowy model różni się od poprzedniego? Jeśli chodzi o geometryczne podejście do projektu, to nadal bazuje on na skośnym rozdzieleniu części białej od czerwonej. Tym razem jednak dominującą barwą jest czerwień, która zajmuje całą górną partię koszulki, włącznie z rękawami. Model ten wzbogacono także złotymi elementami, takimi jak obramowanie kołnierzyka oraz klubowego herbu. Zmiana dominującej kolorystyki nie jest oczywiście przypadkowa – agresywna czerwień idealnie oddaje ofensywne i beztroskie nastawienie, jakim w ubiegłym sezonie AS Monaco zachwyciło kibiców na całym świecie.

Co w promocyjnej grafice jest dodatkowym smaczkiem? Centralną jej postacią jest Kylian Mbappe, co zwiastować może jego pozostanie w Monaco, a za nim umieszczony został Youri Tielemans – młoda gwiazda belgijskiej piłki, która w zbliżającej się kampanii może wystrzelić równie wysoko.

Koszulki nowego mistrza Francji już niedługo pojawią się w strefie kibica na R-GOL.com. To będzie w naszym sklepie absolutna nowość!

 

TS

Komentarze