Nowy klub, nowe korki! Czas na adidas X Speedflow Messi

Najbardziej sensacyjny transfer ostatnich lat, żywa legenda futbolu i inspiracja dla milionów młodych adeptów piłki. Nazwiska Messi nie trzeba nikomu przedstawiać, ale najnowsze korki adidas sygnowane jego nazwiskiem zdecydowanie warto! Przed Wami najnowszy model X Speedflow Messi.

Jak dobrze wiadomo, Argentyńczyk preferuje grę w sznurowanych korkach i tylko w takiej wersji zobaczymy buty z linii Messi. Przyzwyczaiły nas one przez lata do odważnych kolorów i wyrazistego stylu. Nie inaczej jest tym razem! Na cholewce kilka nowych detali. Są nimi liczba 100 oraz intrygujące 299 792 458 (m/s), które symbolizuje prędkość światła.

Główną dewizą X Speedflow jest jeszcze szybsze połączenie na linii mózg, buty i piłka. Dostarczenie zawodnikom wyłącznie lekkich i szybkich butów to zdaniem adidasa za mało. Jak wskazuje sama nazwa modelu – chodzi o odnalezienie swojego właściwego flow. Wkładka z włókna węglowego Carbitex i podniesiona przednia część stopy zapewnią nam dynamiczny napęd. Stabilizująca Agilitycage daje nam kosmiczną zwrotność, a Primeknit zadba o nasz komfort podczas gry.

Nowe adidas X Speedflow Messi Unparalleled znajdziesz tutaj

Komentarze