Nowe koszulki Arsenalu już w R-GOL.com

Współpraca Arsenalu z adidas Football rozpoczyna erę postępu w londyńskim klubie. Wyjątkowy styl nowych strojów domowych oddaje hołd bogatej przeszłości The Gunners, a z drugiej strony prezentuje się bardzo nowocześnie. W kampanii promującej nowe stroje biorą udział między innymi: Ian Wright, Idris Elba, Vivianne Miedema oraz Matteo Guendouzi.

adidas Football i Arsenal rozpoczynają dziś nową erę w londyńskim klubie. Nowy, świeży pasiasty design strojów domowych jest nawiązaniem do kultowych koszulek adidas z przeszłości, ale z wyraźnym i nowoczesnym akcentem. Premierowa kolekcja nadaje zdecydowany ton tej innowacyjnej współpracy.

Zupełnie nowy projekt strojów na sezon 2019/20 charakteryzuje się klasycznym czerwonym korpusem, dopełnionym białymi rękawami i kontrastującym kołnierzem. Biały wysoki kołnierz ozdobiony jest czerwonym paskiem, biegnącym przez sam środek i czarnym wykończeniem. Ten wzór powtarza się również na obu rękawach, a charakterystyczne trzy paski biegną przez ramię w jasnej bieli. Zawodnicy i fani klubu z północnego Londynu na pewno będą wyróżniać się w tych strojach na boisku i poza nim.

General Manager adidas Football, Nick Craggs skomentował; „Arsenal zawsze posiadał wyjątkową kulturę, dzięki której stał się liderem innowacji, redefiniując grę i zachowując jednocześnie swoje podstawowe wartości. Cieszymy się, że możemy być częścią tego projektu, dlatego zaproponowaliśmy kultowe zestawy, które fani Arsenalu pokochają”.

Dyrektor zarządzający Arsenalu, Vinai Venkatesham, powiedział: „Podstawowe wartości marki adidas odzwierciedlają nasze: są postępowe i innowacyjne, a ich śmiałe ambicje zarówno wobec klubu jak i samej współpracy idealnie wpasowują się w nasz plan. Jesteśmy podekscytowani, że adidas jest po naszej stronie, ponieważ czujemy chęć nieustannego rozwoju i mamy zamiar przekraczać granice zarówno na boisku, jak i poza nim. To jest właśnie styl Arsenalu”.

Wydaniu nowych strojów towarzyszy film

, o silnym przesłaniu integracji. Ten materiał pokazuje bowiem, jak zawodnicy pierwszego zespołu The Gunners o różnych narodowościach czują się w Londynie i w Arsenalu jak w domu. Piłkarze bardzo szybko stają się częścią klubu i społeczności, przyjmując styl z północnego Londynu, tak charakterystyczny dla prawdziwych fanów Arsenalu. W filmie biorą udział dawni i obecni gracze a także znani fani klubu, w tym Idris Elba, Ian Wright, Tony Adams, Alexandre Lacazette, Pierre-Emerick Aubameyang, Mesut Ozil, Vivianne Miedema i Mattéo Guendouzi.

Stroje domowe Arsenalu są już dostępne na R-GOL.com!

[apester-exclude-playlist]

Komentarze