Nowe korki van Dijka! Czym zaskakuje Nike Tiempo Legend VIII?

Legendarną linię Tiempo zna każdy fan futbolu, jednak nie każdy wie, że dziś premierę ma Tiempo Legend VIII! Nowy model od Nike to rewolucja na wielu poziomach. Sprawdź, jakie nowości przygotowała dla nas marka zza Oceanu!

Cholewka z flyknitu

Flyknit to materiał, który wprowadził niemałą rewolucją w świat obuwia sportowego, także piłkarskiego. Do tej pory flyknit spotykaliśmy we wszystkich najnowszych modelach od Nike z wyłączeniem linii Tiempo. Nike Tiempo Legend VIII to zmienia! Po raz pierwszy cholewka idealnych korków dla obrońców została wyposażona w ten rewolucyjny materiał. Dzięki temu skórzany but JESZCZE LEPIEJ dopasowuje się do anatomicznego kształtu stopy i zapewnia komfort najwyższych lotów.

Quadfit

Siateczka z Quadfit, materiału dobrze znanego chociażby z PhantomVSN, sprawia, że ruchy praktycznie w każdym kierunku są bardzo komfortowe. Cholewka dopasowuje się do kształtu każdej stopy.

Żłobiona cholewka

Na cholewce Nike Tiempo Legend VIII znajdują się żłobione kształty, które przypominają diament. Ma to dwojakie zastosowanie. Po pierwsze – symboliczne – ma podkreślić niezwykłą trwałość i solidność linii Tiempo. Po drugie – użytkowe – żłobienia poprawiają czucie piłki, a dodatkowo zapobiegają przenikaniu do głębszej części buta wody czy błota.

Model, w którym już wkrótce zagra Virgil van Dijk czeka na Ciebie!

[apester-exclude-playlist] 

Komentarze