Dzisiaj adidas ujawnił nową wersję 11Pro, które mają zagwarantować najwyższą jakość i komfort gry z dostępnych obecnie na runku butów.

Całkowicie nowy design i kolorystyka gwarantują, że 11Pro wyróżniają się klasycznym wyglądem oraz elegancją i stylem. Nowe buty został przebudowane od pięty po palce, aby zapewnić jeszcze lepszą stabilność i ochronę. Nowe wzmocnienie na pięcie i przedzie buta sprawiają, że buty pasują idealnie i lepiej stabilizują stopę.

Nowa podeszwa ze specjalną zapewniającą komfort ramką, która rozprowadza nacisk po całym bucie. Dodatkowo nowe 11Pro został wyposażone w mniejsze korki, które dają idealną przyczepność. Dzięki skórzanej cholewce but idealnie przylega do stopy i pozwala na optymalną kontrolę piłki.

Oprócz komfortu i wsparcia dla gracza, buty oferują wyjątkowy i klasyczny wygląd w nowej odsłonie. Czarny i biały kolor sprawiają, że buty nabierają ponadczasowego wyglądu i stawiają 11Pro na pierwszym miejscu pod względem wyglądu wśród obecnego na rynku obuwia.

W tym samym czasie adidas ujawnił także zmienioną wersję Nitrocharge – buty najczęściej wybierane przez walecznych zawodników środka pola. Najnowsza wersja daje jeszcze więcej ochrony zawodnikom w samym centrum boiskowych wydarzeń. Charakterystyczny pas biegnący wszerz buta na śródstopiu daje teraz jeszcze większą ochronę, a także jeszcze lepiej stabilizuje stopę. Oba buty w środku mają logo Ligi Mistrzów.

SzS

 


Komentarze