Nowa koszulka FC Barcelona!

Dwadzieścia lat współpracy FC Barcelony i Nike to czas, w którym klub ze stolicy Katalonii wspiął się na piedestał światowego futbolu. Setki spektakularnych zwycięstw i dziesiątki zdobytych trofeów stały się udziałem nie tylko Dumy Katalonii, ale także firmy Nike. Aby uczcić 20 lat wyjątkowej współpracy obie marki stworzyły unikalną koszulkę, którą już dziś możecie zdobyć na R-GOL.com!

W tym jednym trykocie zostałą zamknięta cała najnowsza historia FC Barcelona. Gdy w 1998 swoosh zagościł na koszulce drużyny z Camp Nou nic nie zapowiadało sukcesów, które miały nadejść w ciągu kolejnych dwóch dekad. Klub, który dziś bryluje na wszystkich frontach, miał spore problemy z tym, aby zakwalifikować się do Ligi Mistrzów i znajdował się w cieniu nie tylko Realu Madryt, ale także Valencii. Po latach tamte dni to jedynie czarne wspomnienia.

Nie wiemy, czy na postawę Katalończyków wpłynął swoosh – wiemy jednak, że ostatnie dwie dekady to pasmo nieprzerwanych sukcesów Barcelony. Przez Camp Nou przewinęły się dziesiątki doskonałych piłkarzy, takich jak Rivaldo, Ronaldinho, Thierry Henry czy wreszcie Leo Messi, a każdy z elementów wyjątkowej koszulki to niejako hołd dla kilku generacji piłkarzy, które dostarczyło Barcelonie wielu sukcesów.

Koszulka to absolutny must have, który każdy kibic FC Barcelona po prostu musi mieć w swojej garderobie.

Komentarze