Nowa kolorystyka serii X i ACE – adidas wprowadza kolekcje Pure Stealth oraz Magnetic Control

Świat butów piłkarskich z pewnością nie znosi nudy – jeśli producenci nie wypuszczają w świat ulepszonych wersji swoich flagowych modeli, to dotychczasowe serie otrzymują zupełnie nowe odsłony kolorystyczne. Kolejny raz odświeżoną wersję swojego obuwia proponuje adidas, który dziś wypuścił linie X oraz ACE w dwóch zupełnie odmiennych odsłonach. Przed Wami Pure Stealth oraz Magnetic Control!

Seria X w wersji Pure Stealth to prawdziwa podróż w czasie, bo tak old-school’owej wersji adidas nie pokazał już dawno – ich brązowa kolorystyka skutecznie nawiązuje do dawnych skórzanych butów, a nawet nieco przypomina niedzielne pantofle zakładane do kościoła. Zabieg dość niespodziewany i zaskakujący, ale efekt naprawdę przyjemny dla ludzi szukających czegoś absolutnie nowego.

O wiele nowocześniej prezentuje się seria ACE przygotowana w wersji Magnetic Control. W jej przypadku adidas postanowił na efektowną srebrną kolorystykę, która pozwoli wyróżnić się na boisku każdemu zawodnikowi. Trzeba przyznać, że ta edycja robi wrażenie!

Buty z serii X oraz ACE w różnych wersjach kolorystycznych znajdziecie na R-GOL.com.

Komentarze