No Dye Pack od adidas – bez krzykliwych kolorów nie musi być nudno

Adidas po raz kolejny zaprezentował limitowaną kolekcję tym razem jest to – No Dye Pack. Buty są całkowicie białe, a w kolekcji wyszły korki jedynie z linii f50 i 11pro.
Kolekcja No Dye Pack jest wyjątkowa z kilku powodów. Po pierwsze, o czym już pisaliśmy, adidas nie wypuścił pełnego silo, a jedynie korki w dwóch liniach – f50 i 11pro. Zazwyczaj są to modele charakterystyczne dla adidas, czyli: predator, nitrocharge, adizero, adipure. Drugi powód to ograniczona liczba butów. Na całym świecie dostępnych będzie jedynie 3000 par. To sprawia, że No Dye pack jest obiektem pożądania wszystkich miłośników piłkarskiego sprzętu.
Trzecim powodem, który sprawia, że kolekcja jest wyjątkowa, jest widoczny gołym okiem kolor butów. Korki są w tak zwanej wersji „Whiteout”. Czyli są po prostu całkowicie białe. Na cholewce nie ma żadnego elementu, który wprowadzałby choćby odrobinę koloru. Dodatkowo cholewka adizero jest całkowicie gładka, więc różni się od seryjnej, która ma fakturę „smoczych łusek”. Czwartą sprawą, która pośrednio związana jest z kolorem, jest przyjazny charakter butów dla środowiska. Dlaczego wiąże się to z barwą? Gdyż przy tworzeniu korków nie użyto żadnych pigmentów.
My uważamy, że koreczki prezentują się kozacka. A Wy co o nich sądzicie?SzS


Komentarze