Nike wykłada karty na Mistrzostwa Europy!

Wielki turniej, mecz dwóch reprezentacji i spragnieni wrażeń kibice na stadionie. W takiej sytuacji wystarczy impuls, by lawina euforii wylała się na całą Europę! Na trybunach i podczas gry na boisku towarzyszą nam takie same emocje. Nie ważne czy na dużą, czy małą skalę – zrób zamieszanie niepowtarzalnymi butami z najnowszej kolekcji Impulse pack od Nike!

Mercurial

Model dostępy w dwóch wariantach: Superfly i Vapor. Główną dewizą modelu Mercurial jest prędkość. But ważący mniej niż 200 gramów sprawia, że na boisku nie będziemy mieć sobie równych w rozwijaniu prędkości. Cholewka buta została wykonana z najwyższej jakości materiału Flyknit, który idealnie dopasowuje się do anatomicznego kształtu stopy. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu rozstawieniu korków nasze przyspieszenie stanie się lepsze niż kiedykolwiek. Mercurial w wariancie Superfly wyposażony jest w wysoki kołnierz, który oplata kostkę i poprawia stabilizację. Vapor to ukłon w stronę fanów klasycznego kroju cholewki.

Nowe Nike Mercurial znajdziesz tutaj

Phantom

Opcja dla rasowych killerów pola karnego. Precyzyjne ataki na bramkę przeciwnika staną się dla Ciebie chlebem powszednim. Phantom to zdecydowanie model dla ofensywnych piłkarzy, na co wskazuje wykorzystana w nim technologia. Konstrukcja Flyknit jest pokryta czepliwą fakturą zapewniającą lepsze czucie piłki, a specjalna podeszwa pozwala przejąć kontrolę nad grą. Phantom w wariancie DF wyposażony jest w elastyczny kołnierz, który pozwala nam skupić się wyłącznie na grze.

Nowe Nike Phantom znajdziesz tutaj

Tiempo

Klasyki nigdy za wiele! Nieśmiertelne Tiempo to synonim szyku, klasy i wygody. Cholewka z kangurzej skóry została wzbogacona o tłoczenie, które swoim wyglądem przypomina diament, mający symbolizować trwałość i wyjątkową solidność. Tiempo to idealne połączenie zalet klasycznego obuwia piłkarskiego z nowinkami technologicznymi, takimi jak użycie nowoczesnego materiału Flyknit wspartego siecią linek Flywire. Dzięki temu zastosowaniu but świetnie dopasowuje się do naszej stopy, a dzięki użyciu  NikeGrip, nie będzie się ona przemieszczać ani ślizgać w bucie.

Nowe Nike Tiempo znajdziesz tutaj

 

Komentarze