Nike Tiempo „Corazón y Sangre” – specjalna edycja butów dla Sergio Ramosa

Niesamowity Ronaldinho oraz włoskie legendy: Andrea Pirlo i Francesco Totti – co wspólnego mają ci zawodnicy? Cała trójka została w wyjątkowy sposób doceniona i otrzymała od Nike swoją własną edycję butów z linii Tiempo. Teraz do tej wyjątkowej ekipy dołączył Sergio Ramos, którego własna limitowana seria właśnie ujrzała światło dzienne. Zobaczcie Nike Tiempo „Corazón y Sangre” przygotowane specjalnie dla stopera Realu Madryt.

Podczas procesu projektowania i tworzenia edycji „Corazón y Sangre” Ramos był niezwykle aktywny, dlatego na bucie znajduje się sporo jego osobistych „smaczków”. Perłowa biała kolorystyka głównej części cholewki oraz podkowa zawarta w symbolu „SR4” oddaje jego zamiłowanie do andaluzyjskich koni wojennych. Ukłon w stroję jego korzeni, czyli Andaluzji oraz ojczyzny wyrażono także poprzez umieszczenie ich flag na końcówkach sznurowadeł, na których znajdują się także imiona jego dzieci: Marco i Sergio Jr. Swoje miejsce znalazło także odniesienie do jego partnerki życiowej, Pilar Rubio – na języku widoczny jest symbol „Rn’R”, który symbolizuje ich wieloletnią miłość. Uwagę zwraca też płytka podeszwy, która od znajdującego się przy pięcie złota przechodzi w krwistą czerwień po jej drugiej stronie. Wyjątkowo wygląda również worek dołączony do butów – znajduje się na nim grafika w kształcie ludzkiego serca zawierająca w sobie symbol „SR4”, imiona jego dzieci, a także „90+”, co odnosi się do jego częstego strzelania bramek w doliczonym czasie gry.

Firma Nike wyprodukowała 4,000 par tej wyjątkowej serii, a sam Sergio już w najbliższy weekend wyjdzie na boisko w parze oznaczonej numerem 0004. Dla wszystkich fanów Ramosa i linii Tiempo mamy świetną wiadomość – „Corazón y Sangre” już niebawem pojawią się na R-GOL.com.


Komentarze