Nike Rawdacious – pack na Igrzyska Olimpijskie!

Dopiero co zdążyliśmy odetchnąć po zakończonym Euro 2020, a już za chwilę czeka nas kolejna wielka impreza sportowa! Igrzyska Olimpijskie w Tokio znajdują podkreślone są grubą kreską w kalendarzu każdego fana sportu. Nie zabraknie na nich emocji związanych z piłką nożną. Nike przygotowało z tej okazji coś specjalnego! Oto Rawdacious pack:

Cały pack oparto na jednolitej stylistyce. Na każdym z butów białe tło wzbogacone jest o elementy w różnorodnych kolorach, które mają wzbudzić w nas dwie ważne emocje: skłonić do reakcji oraz do refleksji. Trzeba zdecydowanie podkreślić, że te buty robią piorunujące wrażenie i trudno jest przejść obok nich obojętnie.

W Rawdacious pack każdy znajdzie coś dla siebie. Fani klasyki docenią dominującą w designie biel, a fani bardziej odważnej stylistyki – kolorowe wstawki oraz przede wszystkim wyjątkowy design Swoosha! Zwróćcie uwagę z czego składa się w tym packu logo Nike i jak bardzo kreatywny jest to pomysł.

Zawartością kolekcji Rawdacious jest dobrze znany Mercurial w wariancie Superfly oraz Vapor. Jego obecność wydaje się koniecznością – Igrzyska kojarzą się przecież nierozerwalnie z dyscyplinami, w których szybkość ma czasem największe znaczenie. Oprócz tego mamy kolejną, 9. już, wersję Tiempo. Najbardziej legendarny model Nike wzbogacony został o dodatkowe wzmocnienia miejsc kontaktu z piłką. Nie tracąc swojego klasycznego wyglądu, możemy cieszyć się teraz jeszcze lepszą kontrolą nad piłką. Pack zamyka zmodyfikowany Phantom, w którym unowocześniono materiał cholewki.

Uważnie wypatrujcie obecności Rawdacious pack na Igrzyskach! A jeśli chcecie by były obecne z Wami na dłużej, kliknijcie tutaj.

Komentarze