Nike Progress Pack | Rozwój na 1. miejscu

Z każdym treningiem i z każdym meczem musisz podnosić swojego skilla. W butach z Nike Progress Pack osiągniesz swoje cele znacznie szybciej!

Po Blueprint i Shadow Pack czas na kolejną wersję korków Nike! Utrzymana w jednolitej kolorystyce kolekcja zawiera sporo smaczków, którym przyjrzymy się poniżej.

Mercurial

Najpopularniejsze buty piłkarskie na świecie w kolekcji Progress Pack prezentują się topowo. Dominującym kolorem jest bardzo jasna szarość. Większość detali w kolorze niebieskim dopełnia kolorowy Swoosh, napis Mercurial oraz charakterystyczne celowniki na czubku buta. Z tyłu dyskretne logo Mercuriala – „M”.

Superfly to model z tzw. „skarpetą”. Zwiększa ona naszą stabilizację i poprawia komfort podczas gry. Dla ceniących sobie klasyczna cholewkę korków jest model Vapor. Posiada on wszystkie zalety Superfly, ale bez wysokiego kołnierza.

Nowe Nike Mercurial Progress Pack znajdziesz tutaj

Phantom

Kilerom pola karnego spodoba się nowa wersja Phantoma. W wersji Progres Pack jest on kolorystycznie bardzo zbliżony do Mercuriala. Większość detali jest jednak w kolorze limonkowym, a Swoosh jest czarny i umieszczony bardziej z tyłu. Phantoma cechuje przede wszystkim wygoda. Są to korki o nieco szerszym profilu, przeznaczone dla zawodników środka pola lub napastników. Jeśli zdecydujesz się na nie, kolejne bramki są tylko kwestią czasu.

Nowe Nike Phantom Progress Pack znajdziesz tutaj

 

Komentarze