Nike Magista 2 pod lupą

Głośno zapowiadane buty piłkarskie Nike Magista 2 doczekały się premiery! Fani tego modelu na pewno się nie zawiodą. Nowy produkt sprawił, że szczęki opadły nam do podłogi. Sprawdźcie jak prezentują się Nike Magista Obra II FG!

Prezentowane obuwie składa się z jednoczęściowej cholewki Flyknit. Posiada ona trójwymiarową teksturę złożoną z uwypukleń i wgłębień, co pozwala na nieocenioną kontrolę nad piłką. Dodatek w postaci elastycznego kołnierza Dynamic Fit stabilizuje stopę.

Nike Magista Obra II FG wyposażone są w system Flywire. Technologia polega na zintegrowaniu linek obuwia ze sznurowadłami. Świetnym uzupełnieniem jest podeszwa ze specjalną konfiguracją korków. Obie opcje w połączeniu sprawiają, że podczas szybkiego biegu stopa jest stabilna, nagłe zwroty bezpieczne, a boiskowe zagrania jeszcze bardziej finezyjne.

Buty są przeznaczone na naturalne nawierzchnie. Technologia All Conditions Control (ACC) zapewnia komfort użytkowania w różnych warunkach. Jeszcze lepsza kontrola piłki w tym modelu sprawia, że bardzo dobrze poczują się w nim piłkarze środka pola, playmakerzy.

Nike Magista Obra II FG i pozostałe modele Nike Magista znajdziecie w naszym sklepie internetowym R-GOL.com.

DM

Komentarze