Nike Hypervenom Phantom III GX 2017 – Mauro Icardi kradnie Derby Mediolanu!

Co to był za mecz! Jeżeli ktoś narzekał na atrakcyjność spotkań włoskiej Serie A, to niedzielne Derby della Madonnina niewątpliwie stanowią doskonały kontrargument. Emocje, walka, bramki i przede wszystkim strzeleckie popisy Mauro Icardiego – ten, kto zasiadł przed telewizorem na pewno nie zmarnował czasu. Nike Hypervenom Phantom III GX 2017 wszedł w rynek butów piłkarskich z prawdziwą pompą!

W najnowszej skórzanej wersji Hypervenom Phantom III na boisko wybiegli dwaj najgroźniejsi snajperzy obu ekip – u „Nerazzurrich” był to ich kapitan Mauro Icardi, zaś po stronie „Rossonerich” portugalski talent Andre Silva. Piłkarz w czerwono-czarnej koszulce niestety zawiódł swoich fanów – jego gra niczym nie przypominała tej, którą prezentował on w trakcie eliminacji do MŚ. Miał on wprawdzie niewielki udział przy bramce na 2-2, jednak biorąc pod uwagę całokształt był to bardzo kiepski występ.

Show za obu snajperów odegrał za to Icardi, który w niebieskiej części Mediolanu został prawdziwym bohaterem – Argentyńczyk dwa razy wyprowadzał swój zespół na prowadzenie, jednak za każdym razem Milan doprowadzał do remisu. Ostateczna szansa na zwycięstwo stanęła przed Interem w ostatniej minucie meczu, kiedy to sędzia podyktował dla nich rzut karny, a odpowiedzialność za jego wykonanie wziął oczywiście Icardi i nie pomylił się. Hat-trick w wielkich Derbach Mediolanu w najnowszych butach od Nike – ten niedzielny wieczór dla kapitana „Nerazzurrich” był z pewnością wyjątkowy!

Trzy gole Icardiego zrobiły na Tobie równie wielkie wrażenie? Zajrzyj na R-GOL.com i zgarnij buty, w których rozbił on odwiecznego rywala Interu!

Komentarze