Nowe korki Nike dla Luki Modricia!

Firma zza Wielkiej Wody ma w ostatnich latach szczęście do wyjątkowych piłkarzy. Eden Hazard, Neymar, Kylian Mbappe, Cristiano Ronaldo i tak dalej. Gdzieś na końcu tego łańcuszka możemy zauważyć niewyraźną postać Luki Modricia, który dziś jest dowodem na prawdziwość biblijnego „ostatni będą pierwszymi”. Nike przygotowała wyjątkowe korki dla najlepszego piłkarza świata według FIFA.

Chorwat, który w 2018 roku sięgnął po triumf w Lidze Mistrzów oraz srebrny medal mundialu w Rosji na wczorajszej gali został uznany za najlepszego piłkarza świata. Oprócz pokaźnej statuetki, którą odebrał w Zurychu, Luka Modrić został także uhonorowany przez Nike – amerykańska marka stworzyła spersonalizowane specjalnie dla niego buty, które wprost zachwycają!

fot. Nike

Buty, które widzicie, to oczywiście Nike Mercurial Vapor XII, w których Chorwat w ubiegłym sezonie święcił największe triumfy. Buty olśniewają od pierwszego wejrzenia – podobnie jak gra Luki Modicia. Chromowana cholewka buta pokryta jest błyszczącą fakturą, która mieni się w wielu kolarach, a czubki butów są zakończone wyraźnymi, zielonkawymi elementami. Również podeszwy korków są pokryte tymi samymi kolorami, co daje wprost zniewalający efekt.

Co sądzicie o butach przygotowanych dla Luki Modricia?

[apester-exclude-playlist]

Komentarze