Niezbędne produkty w okresie przygotowawczym

Wakacje wakacjami, ale każdy miłośnik piłki czeka tylko aż rozpoczną się ligowe rozgrywki. Bliższe i dalsze wyjazdy rządzą się swoimi prawami i czasem zapomina się podczas nich o treningu, zdrowej diecie czy suplementacji. Przed Wami kilka produktów, które pomogą Wam wrócić do formy jeszcze w okresie przygotowawczym.

1.Buty do biegania

Proste rozwiązania zawsze są najlepsze! W czasie wakacji ciężko może nam być zebrać ekipę do grania, ale wystarczy założyć na głowę słuchawki, na nogi wygodne buty i budować kondycję! W bieganiu ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Możemy robić to na ulicach miasta, w parku, w lesie czy na bieżni przy boisku. W rozpoczęcie sezonu wejdziemy po takim treningu na pełnych obrotach!

Odpowiednie buty do biegania znajdziesz tutaj

2. Spalacz tkanki tłuszczowej

Jeśli podczas wakacji zrobiliśmy za dużą masę to trzeba koniecznie wrócić do odpowiedniego poziomu tkanki tłuszczowej jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Szczególnie, gdy swoją grę opieramy na szybkości, a nie na sile. Nie możemy pozwolić sobie, aby to nasz rywal dobiegał do piłki jako pierwszy!

Odżywki i suplementy wielu topowych znajdziesz tutaj.

3. Gumy i taśmy

Zadbaliśmy już o szybkość, ale jeśli chcemy błyszczeć formą od początku rozgrywek to musimy pamiętać również o koordynacji i dynamice. Trening z gumami i taśmami można zrobić w zasadzie wszędzie. Potrzebujemy tylko niewielkiej przestrzeni, aby wykonać kompletny trening i poprawić naszą sprawność. Jest to świetna alternatywa, gdy nie chcemy lub nie możemy udać się na siłownię.

Szeroki wybór gum i taśm znajdziesz tutaj

4. Akcesoria do masażu

Po ciężkim treningu czas na regenerację! Nasze zmęczone mięśnie wymagają odpowiedniego masażu, szczególnie, gdy miały dłuższą przerwę od wysiłku. Opcji jest wiele: od klasycznego rollera, przez przyrządy do masażu, na masażerach kończąc. Do zestawu dorzucamy matę i jesteśmy w stanie zregenerować nasze mięśnie bez pomocy zawodowego masażysty.

Akcesoria do masażu znajdziesz tutaj

5. Bramka

Jeśli dysponujemy ogrodem o odpowiedniej powierzchni to nic nie stoi na przeszkodzie, by przed sezonem podszlifować strzały na bramkę. Regularnie trenując na mniejszych bramkach doprowadzimy naszą technikę do perfekcji. Oddawanie strzałów na pełnowymiarową będzie dla nas wówczas banalnie proste.

Bramki w różnych rozmiarach znajdziesz tutaj

Komentarze