Niespodzianka na 30-lecie adidas EQT!

Adidas zrewolucjonizował rynek sportowy kolekcja EQT. Namieszał nią także w ulicznej modzie. Lata 90. wciąż z niej nie wychodzą, a my jesteśmy świadkami powrotu legendy w wielkim stylu. Oto wyjątkowa kolekcja korków Predator z okazji 30-lecia EQT!

Trójka z przodu jednej z najbardziej kultowych kolekcji w historii musiała zostać uhonorowana w szczególny sposób. Patrząc na efekt – nie zawiedliśmy się! Predator EQT prezentuje się genialnie i godnie reprezentuje wieloletnią tradycję. Dobrze znane na całym świecie zestawienie kolorów: białego, czarnego i zielonego naprawdę robi robotę!

W packu EQT do wyboru mamy Predatora w wersji z wysokim kołnierzem oraz wersję low. Wybór wariantu to tylko kwestia naszego gustu i wygody. Każdy z nich daje nam to z czego tak dobrze od lat znamy model Predator. Kontrola piłki na najwyższym możliwym poziomie dzięki umieszczonym na cholewce kolcom Demonskin. Dwuczęściowy kołnierz, który ułatwia zakładanie butów i cholewka Primeknit, gwarantująca świetnie przyleganie do naszej stopy.

Dla nas tego typu inspiracje zawsze będą absolutnym topem! A jak Wam podoba się kolekcja EQT? Znajdziecie ją tutaj

Komentarze