Nieoczekiwany transfer Luisa Suareza

Stało się! Luis Suarez przez ponad dekadę był jednym z tych piłkarzy, których od razu kojarzyliśmy z adidasem. Był, bo w nadchodzącym sezonie zobaczymy go w butach firmy Puma!

O tym, że Urugwajczyk może zmienić stajnię informowaliśmy już wcześniej. Nasze przewidywania nie okazały się błędne, a wręcz przeciwnie, trafiliśmy w samo sedno. Wczoraj, w mediach społecznościowych niemieckiej marki pojawiły się materiały, które jasno i klarownie rozwiały wszelkie wątpliwości i plotki – Luis Suarez zagra w butach od Pumy! Tym samym napastnik FC Barcelona dołączył do grona wielu wybitnych golleadorów, takich jak Romelu Lukaku, Sergio Aguero czy Antoine Griezmann, którzy również zdecydowali się na korki brandu zza naszej zachodniej granicy.

fot. Instagram

Według wielu Puma Future 2.1 to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy model korków z aktualnie obecnych na rynku. Projektanci i konstruktorzy spod szyldu Pumy wyszli z założenia, że najlepszym sposobem na zapewnienie jak największego komfortu stopy w bucie będzie zwiększenie możliwości konfiguracji sznurowania. Właśnie dlatego w Puma Future znajdziemy innowacyjne rozwiązanie, jakim bez wątpienia jest sieć otworów, dzięki którym możliwe jest wiązanie korków na wiele różnych sposobów. Dzięki temu każdy zawodnik ma możliwość indywidualnego doboru sposobu wiązania po to, aby zapewnić sobie komfort użytkowania.

To, że Luis Suarez, parafrazując klasyk, wielkim napastnikiem jest wiadomo nie od dziś, ale kto wie, czy Puma Future Netfit nie pozwoli mu wznieść się na absolutne wyżyny swoich umiejętności. Nowe buty superstrzelca FC Barcelona możecie nabyć tutaj.

[apester-exclude-playlist]

Komentarze