Nieco klasyki w linii ACE. Skórzana wersja ACE 17.1

Kolekcja Blue Blast Pack od adidias składa się z czterech linii butów. Zwykle tworzone z materiałów syntetycznych X, ACE oraz Messi są w przewadze do klasycznych, skórzanych COPA. Niemiecki producent jednak nieco wyrównał te dysproporcje. Sprawdźcie adidas ACE 17.1 w skórzanej odsłonie!

Podobnie jak standardowe wersje silo ACE z kolekcji Blue Blast Pack, adidas ACE 17.1 Lea tworzy kolor niebieski z tyłu buta, oraz różowy na paskach charakterystycznych dla firmy. Znaczną różnicę przynosi jednak przednia część obuwia. Nie tylko jest pokryta białym kolorem, ale zbudowana jest też z miękkiej, kangurzej skóry.

Sporą część buta zajmuje cholewka z materiału Primeknit, który świetnie dopasowuje się do stopy gracza. Cholewkę pokrywa dodatkowo cienka powłowka Non Stop Grip zapewniająca idealną przyczepność w każdych warunkach. W najbardziej istotnym miejscu, czyli w okolicach podbicia i palców, znajduje się skórzany materiał, co znacznie zwiększa komfort w warunkach meczowych. Od teraz adidas ACE 17.1 Lea łączy ze sobą wszelkie zalety znane ze standardowych, syntetycznych wersji z klasyką i wygodą, którą dobrze znają użytkownicy modelu COPA.

Ciekawym rozwiązaniem jest również przeniesienie technologii Boost z butów biegowych do korków. Wypełniona termoplastycznym poliuretanem podeszwa wspomaga w mniejszym wydatkowaniu energii na odbicie od podłoża. Dodatkowej wygody nadaje specjalna wkładka Sprintframe. adidas 17.1 Lea z kolekcji Blue Blast Pack pozbawione są popularnej skarpety, więc będą doskonałym wyborem dla osób potrzebujących dużej ruchomości w stawie skokowym.

adidas ACE 17.1 Lea z kolekcji Blue Blast Pack znajdziecie na R-GOL.com.

DM

 

 

 

 

Komentarze