Nie daj się zimie z R-GOL.com!

Temperatura leci w dół, ale nasza forma nie może! Zimowe treningi nie są tak komfortowe jak w cieplejsze dni. Ale da się na nie przygotować tak, aby jak najmniej odczuć niesprzyjające warunki. Przed Wami niezbędne produkty na zimę!

1. Czapka, rękawiczki, komin

Zaczynamy od góry. Wskazane powyżej produkty to zimowy must have nie tylko na treningi, ale i na co dzień. Nasza głowa i dłonie są mocno wrażliwe na zimno i musimy je odpowiednio chronić. Komin zabezpieczy przed mrozem naszą twarz i jednocześnie pozwoli nam na swobodne oddychanie podczas wysiłku. Specjalne rękawiczki piłkarskie pozwalają na swobodne chwytanie piłki w dłoń dzięki przyczepnemu, silikonowemu nadrukowi na dłoni.

Czapki, rękawiczki i kominy znajdziesz tutaj

2.Bielizna termoaktywna

Bardzo ważny produkt w torbie na zimowy trening. Bielizna termoaktywna utrzyma odpowiednią temperaturę naszego ciała w trakcie treningu lub meczu. W dodatku znacznie poprawia komfort gry, ponieważ oddziela nasze ciało od ubrań. Każdy kto korzystał z bielizny termoaktywnej wie z jak niesamowitą wygodą wiąże się korzystanie z niej.

Bieliznę termoaktywną znajdziesz tutaj

3. Dresy

Tym razem raczej nikogo nie zaskoczymy. Grę w koszulce z krótkim rękawem i spodenkach żegnamy na kilka miesięcy. Zaprzyjaźniamy się za to z kompletem dresów. W przypadku dresów piłkarskich, spodnie są mocno zwężone. Dzięki temu rozwiązaniu dużo lepiej operuje się piłką. Większe pole do popisu mamy w przypadku bluz. Tutaj decyduje nasz gust. Do wyboru mamy bluzy zakładane przez głowę, na zamek lub rozwiązanie „hybrydowe”.

Piłkarski dres skompletujesz tutaj

4. Kurtka

Była już czapka i rękawiczki, więc nie mogło zabraknąć i tego podstawowego produktu. Na czym powinniśmy skupić się przy wyborze kurtki na trening? Priorytetem jest, aby nasza kurtka była ciepła i lekka. Warto zwrócić również uwagę na to, czy jest nieprzemakalna. Kolor kurtki, kaptur lub jego brak, logo ukochanej drużyny na piersi – to już tylko i wyłącznie kwestia naszego gustu.

Najnowsze kurtki czołowych producentów znajdziesz tutaj

5. Wkręty

Stan murawy po licznych opadach i mrozach bywa opłakany. Gra w takich warunkach w obuwiu niedostosowanym do mokrej i grząskiej murawy stanowi poważne zagrożenie dla naszego zdrowia. Nie będziemy czerpać wówczas przyjemności z gry, a przy każdym kontakcie ryzykujemy kontuzją. Do gry na grząskiej i mokrej murawie służą wyłącznie korki SG, czyli tzw. wkręty/mixy. Dzięki stalowym wkrętom zyskujemy znacznie lepszą przyczepność i możemy wówczas pokazać pełnię naszych umiejętności na boisku.

Wkręty na zimowe dni znajdziesz tutaj

Komentarze