Neymar póki co leczy kontuzję, ale kolekcja, którą wypuścił wraz z Nike ma się doskonale i już wkrótce zamelduje się na sklepowych półkach! Poniżej znajdziecie wszystko, co chcecie i musicie wiedzieć o Nike Neymar Silencio!

Głównym punktem kolekcji są oczywiście buty, w któych Neymar, oby jak najszybciej, wybiegnie na bosisko. Te korki to oczywiście Nike Mercurial Vapor XII, które wprost zapierają dech w piersiach!

Lewy i prawy but nie są jednakowe – pojawiają się na nich podobne elementy graficzne, jednak w innej konfiguracji, co sprawia, że mamy do czynienia z czymś doprawdy unikatowym. Dominujące na obu korkach hasło “Shhhh” to myśl przewodnia kolekcji, która nosi nazwę Silencio. Skąd taki “tytuł”. Neymar tłumaczy to następująco:

Nie uciszam całego świata. “Shhhh” dotyczy mnie – muszę się wyciszyć i skupić na swoich celach jako piłkarz i jako człowiek.

Na pięcie widzimy logo kolekcji – pionowy napis “Neymar”, któremu towarzyszą, kolejno na lewym i prawym bucie, diament i korona będące istotnymi symbolami dla zawodnika PSG.

W skład kolekcji Silencio wchodzą jednak nie tylko rewelacyjne buty, o których pisaliśmy wyżej, ale także kilka niezwykle przydatnych boiskowych (i nie tylko) akcesoriów. Także na innych częściach składowych najnowszej propozycji od Neymara i Nike znajdziemy piętno odciśnięte przez brazylisjkiego skrzydłowego.

Dwie piłki – biała oraz czerwona. Dwa plecaki – biały oraz czarny, na których króluje hasło przewodnie kolekcji, czyli dobrze już znane “Shhhhh”. I ochraniacze, tak istotne dla zawodników, którzy wzorują się na brazylijskim piłkarzu. Całość kolekcji wygląda wprost imponująco!

Wszystko czeka na Was w R-GOL.com!

Komentarze