NEYMAR JR’S FIVE 2017 OKIEM KAMERY R-GOL.COM. KAPELA WESELNA JEDZIE DO BRAZYLII

4 tygodnie rywalizacji. 10 miejskich przystanków. 275 drużyn. Tylko 1 zwycięzca. Warszawski finał Neymar Jr’s FIVE 2017 wygrała „Kapela Weselna” i w nagrodę zagra w światowym finale zawodów w Brazylii.

Wszystko zaczęło się 19 maja w Szczecinie. Pierwsze ekipy żądne zwycięstwa pojawiły się na przystanku w województwie Zachodnio-Pomorskim. Później tournee odwiedziło kolejne miasta, aż dotarło do stolicy Polski. 10 czerwca do Warszawy zjechało 20 najlepszych ekip. Najpierw odbyła się faza grupowa, a następnie pucharowa.

Do wielkiego finału dotarła „Kapela Weselna” z Krakowa i UKS Bródno, czyli miejscowi i jednocześnie obrońcy zeszłorocznego tytułu. Dynamiczna formuła – tracisz bramkę, tracisz zawodnika – nie przyniosła rozstrzygnięcia w regulaminowych 10 minutach gry. Do wyłonienia zwycięzcy niezbędna była dogrywka 1 vs 1. Naprzeciw siebie stanęli najlepsi dryblerzy obu ekip. O włos lepszy okazał się reprezentant „Kapeli Weselnej”. To gracze z Krakowa pojadą do słonecznej Brazylii reprezentować kraj na mistrzostwach świata Neymar Jr’s FIVE 2017.

Rozgrywkom towarzyszyła kamera R-GOL.com. Zobaczcie co udało nam się zarejestrować.

DM

Komentarze