Noworoczna wyprzedaż w R-GOL.com!

Pierwszy miesiąc nowego roku to mnóstwo wyjątkowych okazji na kupienie sportowego sprzętu w mega okazyjnych cenach!  Niektóre produkty dostępne w cenie obniżonej nawet o -80%! Przed Wami kategorie produktów objętych super wyprzedażą:

1. Buty

W nowym roku warto spróbować czegoś nowego! Świetnym pomysłem będą nowe buty piłkarskie. W atrakcyjnych cenach znajdziesz buty na każdą nawierzchnię. Lanki, wkręty/mixy, halówki czy turfy? Wybór należy tylko do Ciebie!

Przecenione buty piłkarskie znajdziesz tutaj

2. Bluzy, dresy, spodnie

Zima nie rozpieszcza, a trenować trzeba. Do komfortowego odbywania zimowych treningów przyda się bluza i spodnie dresowe. Dodatkowo zadbamy o nasz portfel, bo do złapania są wysokiej jakości dresy w niskich cenach. Znajdź swoją okazję i skorzystaj podwójnie!

Przecenione bluzy, dresy i spodnie znajdziesz tutaj

3. Koszulki

Na boisko, na halę, na siłownię czy na co dzień – koszulkę mieć trzeba. Najwyższej jakości koszulki wykonane z różnych materiałów zebraliśmy w jednym miejscu i odpowiednio przeceniliśmy. Możesz zapatrzyć w nie nie tylko siebie, ale i cały Twój zespół! Ogarnięcie koszulek dla Twojej drużyny w promocyjnej cenie sprawi, że już przed wejściem na boisko będziecie zwycięzcami.

Przecenione koszulki znajdziesz tutaj

4. Piłki

Wszystko w tym sporcie kręci się wokół nich. Jeśli rozglądacie się za nową piłką to teraz jest doskonały moment na zmianę. Wiele ciekawych wzorów, w tym oficjalne piłki ligowe i reprezentacyjne za naprawdę niewielkie pieniądze. Zdecydowanie jest w czym wybierać.

Przecenione piłki znajdziesz tutaj

Komentarze