Od przyszłego sezonu wszystkie drużyny ubierane dotychczas przez Warrior, występować będą w strojach z logo New Balance. Zmiana, o czym już pisaliśmy, spowodowana jest wcześniejszym przejęciem Warrior przez NB.

Ostatnio New Balance co kilka dni pokazuje przyszłosezonowe stroje drużyn, które od nowego sezonu grać będą w sprzęcie z logo NB. Już jakiś czas temu zobaczyć mogliśmy koszulki największego gracza w stajni New Balance – Liverpoolu – New Balance pokazał nowe stroje Liverpoolu. A teraz ujawniono stroje kolejnych zespołów z Wysp Brytyjskich – Stoke City i Celtic Glasgow.

Pierwszy komplet Stoke City nie różni się niemal niczym, poza logo producenta, od swojego poprzednika. Nie jest to jednak wielkim zaskoczeniem. Ciężko wprowadzić w tych charakterystycznie wyglądających strojach zmiany, które nie zniszczyłyby charakteru tradycyjnych koszulek i przypadły fo gustu kibicom.

Stoke City – stroje domowe

Projektanci puścili nieco wodzę fantazji przy tworzeniu strojów wyjazdowych. Dotychczasowe błękitne koszulki z granatowym skośnym pasem zastąpione zostały przez czarne trykoty z zielonym pasem oraz ciemnoszarymi wstawkami. W komentarzach internautów porównywane są już one do strojów włoskiego Sassuolo

Stoke City – stroje wyjazdowe

Kolejnym zespołem, który występować będzie od nowego sezonu w strojach New Balance jest Celtic Glasgow. Szkocka drużyna na oficjalnej prezentacji wystąpiła w pierwszym komplecie. Tutaj podobnie, jak w przypadku Stoke City, nie można było spodziewać się rewolucji. Tradycyjny wygląd koszulek – biało-zielone pasy – został zachowany. Projektanci dołożyli jedynie kilka smaczków, które nadają nowoczesnego charakteru strojom.

Celtic – stroje domowe

11162037_862696247134672_7475407752393691762_o

SzS

Komentarze