New Balance Tekela w zupełnie nowej odsłonie!

New Balance od dobrych kilku lat coraz śmielej przechadza się na piłkarskich salonach. Nigdy nie można było odmówić tej firmie nowatorskiego podejścia, ciekawych koncepcji i odwagi w ich realizowaniu. Przez lata obecności marki na rynku piłkarskim udało jej się przekonać do siebie znanych piłkarzy, takich jak np. Aaron Ramsey, Alvaro Negredo i przede wszystkim zawodnika ze ścisłego topu – Sadio Mane.

Model Tekela stworzono z myślą o boiskowych wizjonerach. Sprawiają, że kreowanie, rozgrywanie i prowadzenie gry będzie przychodziło nam z niezwykłą łatwością. Buty te są idealnym rozwiązaniem dla zawodników lubiących mieć nad wszystkim zwiększoną kontrolę. Teraz przyszedł czas na pokazanie nowego oblicza flagowego modelu marki sygnowanej charakterystyczną literą “N”.

Nie da się oprzeć stwierdzeniu, że obok nowej Tekeli nie można przejść obojętnie! Na kilometr bije od tych butów ich unikatowy charakter. Przed Wami sprzęt z pazurem, który wzbudzi respekt u każdego rywala. Elastyczna cholewka, w której zastosowano technologię Hypoknit nie posiada wiązania. Dzięki temu możemy cieszyć się niesamowitą wygodą, bez walki ze sznurówkami. Ponad to nowa Tekela zapewnia świetną stabilizację stopy oraz wysokiej klasy komfort podczas użytkowania.

Zewnętrzna podeszwa wykonana jest z nylonu. Dzięki temu but jest bardzo lekki. Wielokierunkowe wypustki z TPU to gwarancja doskonałej przyczepności i świetnego przyspieszenia na murawie. Buty te będą idealnym wyborem dla zawodników czerpiących przyjemność z kreowania gry oraz lubiących stonowany design korków z odrobiną szaleństwa w detalach. Ciężko o lepszy kompromis nowoczesności i klasyki, stonowania i ekstrawagancji.

Nowe New Balance Tekela znajdziesz tutaj

Komentarze