Nawet do -60% w R-GOL.com! Na co zwrócić uwagę?

Jeśli polujecie na dobre buty piłkarskie w niskich cenach, to mamy coś dla Ciebie! W R-GOL.com znajdziecie korki przecenione o nawet 60%, a my przedstawimy Ci trzy najlepsze propozycje! Promocja trwa do 3 marca lub do wyczerpania zapasów.

Nike Mercurial Superfly 6 Elite SG-PRO Anti Clog

Ten model, przygotowany z myślą o typowych szybkościowcach, będzie idealny na mokre, grząskie murawy. Jeśli Twoim największym atutem jest przyspieszenie i nienaganny drybling, to z podeszwą typu Anti Clog nie będziesz miał sobie równych podczas angielskiej pogody. Jeżeli nosisz numer 40, to te buty są właśnie dla Ciebie! Ale spiesz się, zostałą ostatnia sztuka!

adidas X 18+ SG

Kolejny model z wkrętami dzięki któremu zyskasz przewagę nad swoimi rywalami. Doskonałe czucie piłki, kontrola w każdych warunkach i pozbawiona sznurówek cholewka to gwarancja satysfakcji! W modelu tym zastosowano kompresyjną cholewkę Techfit®, która zapewnia doskonałe dopasowanie do stopy i niespotykaną wygodę, a dzięki systemowi NON STOP GRIP oraz niesznurowanej, miękkiej konstrukcji przedniej części stopy PURECUT, pozbawionej krawędzi, nakładek i sznurowadeł, kontrola nad piłką stoi na najwyższym możliwym poziomie. Teraz te buty są tańsze aż o 50%

New Balance Tekela Pro

Korki Tekela z serii Otruska Pack* przeznaczona są dla innowatorów, którzy wykorzystują swoją szybkość i zwrotność do zmiany wyniku w grze. Górna część wykonana z mikrowłókien, wyposażona w dynamiczne, haftowane paski oraz elastyczne szwy zapewnia wyjątkową stabilność, czucie i dotyk, pozwalając na nieustraszoną kreatywność.  Zwrotność piłkarza wspiera podeszwa wykonana z materiału TPU, intarsjowana wewnętrzna nylonowa płytka oraz stożkowe korki ułatwiające szybkie obroty w trakcie gry. Teraz model wykorzystywany m.in. przez Sadio Mane jest tańszy o ponad 600 złotych!

Wszystkie buty objęte promocją znajdziecie tutaj!

Komentarze