Najskuteczniejszy model Champions League 2016/17 – gr. C

Najważniejsze klubowe rozgrywki Starego Kontynentu rozpoczęte! W miniony wtorek oraz środę rozpoczęliśmy fazę grupową, która wyłoni drużyny przechodzące do następnej, pucharowej, części turnieju walcząc o puchar Ligi Mistrzów. Przyjrzeliśmy się, który model był najpopularniejszy wśród strzelców bramek w poszczególnych grupach. Kto wygrał kwalifikacje w grupie C?

FC Barcelona – Celtic Glasgow 7:0
1:0 Leo Messi (adidas Messi 16.1)
2:0 Leo Messi (adidas Messi 16.1)
3:0 Neymar (Nike Hypervenom Phinish)
4:0 Andres Iniesta (Nike Magista Opus II)
5:0 Leo Messi (adidas Messi 16.1)
6:0 Luis Suarez (adidas X 16.1)
7:0 Luis Suarez (adidas X 16.1)

Manchester City – Borussia Mönchengladbach
1:0 Sergio Aguero (Puma evoSpeed SL II)
2:0 Sergio Aguero (Puma evoSpeed SL II)
3:0 Sergio Aguero (Puma evoSpeed SL II)
4:0 Kelechi Iheanacho (Nike Mercurial Vapor XI)

Zwycięskimi modelami w grupie C okazały się adidas Messi 16.1 oraz Puma evoSpeed SL II. adidas Messi 16.1 to druga generacja tego buta stworzona specjalnie dla Argentyńczyka. Cholewka, nazwana przez producenta Agilityknit, została stworzona z syntetycznego materiału, który ma zapewnić odpowiedni komfort, dopasowanie oraz jak najlepszy kontakt z piłką, by móc ją nienagannie kontrolować. Podeszwa messiGAMBEREAX wraz z unikatowym kształtem kołków zapewnia świetną przyczepność oraz największą szybkość, by być zawsze krok przed przeciwnikiem.

Puma evoSpeed SL II to druga odsłona superlekkiego modelu evoSpeed, który charakteryzuje się ekstremalnie niską wagą. Cholewka została wykonana z bardzo cienkiego i lekkiego materiału syntetycznego, zapewnia on wysoki komfort i dobre przyleganie, oraz świetne czucie piłki. Podeszwa SPEEDTRACK, znana z pierwszej generacji evoSpeed SL, oferuje doskonałą penetrację podłoża i nienaganną stabilność w czasie szybkich zwrotów. Waga tego modelu to 145g, więc nieco wyższa w porównaniu do poprzedniej generacji.

adidas Messi 16.1 oraz Puma evoSpeed SL II są dostępne na www.R-GOL.com.

Mkr

Komentarze