Najskuteczniejszy model 4 kolejki Ligi Mistrzów – gr. G

Wchodzimy w rundę rewanżową w fazie grupowej Ligi Mistrzów sezonu 2016/17. Przyjrzyjmy się, w jakim modelu strzelano najczęściej w czwartej serii spotkań w grupie G.

Kopenhaga – Leicester City 0:0

FC Porto – Club Brugge 1:0
1:0 Andre Silva (głową)

W grupie G jesteśmy świadkami niecodziennej sytuacji, bowiem nie możemy wyłonić najskuteczniejszego modelu, jedyny gol padł po strzale głową. Z tego powodu wyjątkowo zajmiemy się tym, bez czego strzelanie tych goli i wyłonienie najskuteczniejszego modelu nie byłoby możliwe – adidas UCL Finale 16 OMB.

Składa się ona z tradycyjnych paneli w kształcie gwiazd, które zostały sklejone w celu lepszego kontaktu piłki z nogą i mniejszej absorpcji wody. Dodatkowo futbolówka pokryta jest z wierzchu zewnętrzną powłoką oraz wypustkami, które wpływają na lepszą możliwość operowania nią. Na zielonych panelach w kształtach gwiazd zostały wypisane wypowiedzi gwiazd światowego formatu, związanych z adidasem, którzy opowiedzieli o swoim przepisie na zwycięstwo. Możemy znaleźć słowa m.in. Mesuta Ozila, Garetha Bale’a czy Jamesa Rodrigueza. Piłka posiada atest Fifa Quality Pro, co jest gwarancją, że otrzymujemy produkt najwyższej jakości.

adidas UCL Finale 16 OMB znajdziecie w R-GOL.com.

Mkr

Komentarze