Najlepszy zagraniczny zawodnik 2016r. – #5 N`Golo Kante

Witamy w 2017! 2016 rok minął bardzo udanie dla reprezentacji Polski, fanów piłki nożnej, a także dla naszej firmy. Mamy nadzieję, że nowy nie będzie gorszy, a tymczasem zapraszamy na pierwszą część podsumowania minionego roku, w której zajmiemy się najlepszymi zagranicznymi zawodnikami.

Listę najlepszych zagranicznych zawodników minionego roku otwiera N`Golo Kante. Dla Francuza 2016r. był najlepszym w karierze – wraz z Leicester City zdobył mistrzostwo Anglii, a z reprezentacją Francji dotarł do finału EURO 2016. W obu drużynach był bardzo ważnym ogniwem, harował na boisku, grał za dwóch, odbierał, rozgrywał – nic dziwnego, że Claudio Ranieriemu było szkoda oddawać Kante do Chelsea, jednak klub Romana Abramowicza wyłożył 35 mln euro za młodego Francuza, który teraz jest ważną częścią układanki Antonio Conte.

N`Golo Kante gra w modelu adidas X16+ Purechaos. But ten został wyposażony w nowoczesny PURECUT SOCK SYSTEM, który zasłania sznurówki. Dzięki temu obuwie optymalnie dopasowuje się do stopy i oddaje jej opływowy kształt, oferując dodatkowo niezakłóconą, dużą i czystą powierzchnię kontaktu z piłką. Cholewka, wykonana z materiału syntetycznego, została idealnie skrojona i w połączeniu z najnowszymi technologiami oferuje niebywały komfort i czucie piłki. Podeszwa, składająca się z połączenia owalnych i podłużnych kołków, zapewnia odpowiednią przyczepność, a za stabilność odpowiada zewnętrzne usztywnienie pięty.

adidas X16+ Purechaos są dostępne w sklepie internetowym R-GOL.com.

Mkr

Komentarze