Najlepszy zagraniczny zawodnik 2016r. – #4 Antoine Griezmann

Witamy w 2017! 2016 rok minął bardzo udanie dla reprezentacji Polski, fanów piłki nożnej, a także dla naszej firmy. Mamy nadzieję, że nowy nie będzie gorszy, a tymczasem zapraszamy na pierwszą część podsumowania minionego roku, w której zajmiemy się najlepszymi zagranicznymi zawodnikami.

Kolejnym zagranicznym zawodnikiem, który wyróżnił się w minionym roku jest Antoine Griezmann. Francuz na długo zapamięta 2016r., bowiem był on najlepszy w jego karierze, choć drużynowych trofeów nie zdobył. Najpierw Atletico odpadło z boju o mistrzostwo Hiszpanii, następnie podopieczni Diego Simeone ulegli w finale Ligi Mistrzów Realowi Madryt, a w końcu na mistrzostwach Europy Francja uległa w finale Portugalii. Griezmannowi została na pocieszenie korona króla strzelców EURO2016 i mimo przegranych, ważnych spotkań Francuz może być zadowolony ze swojej gry w minionym roku.

Antoine Griezmann korzysta z modelu Puma evoSPEED 1.5. Model ten to piąta odsłona kultowego modelu od niemieckiego koncernu, który został umieszczony w segmencie Speed Boot. Wraz z kolejnymi generacjami projektanci dokładają wysiłku, by zaprezentować jeszcze lżejszy, a technologicznie lepszy but od poprzedniego. W najnowszej odsłonie odświeżono nieco konstrukcję, cholewkę wykonano z bardzo dobrej jakości materiału syntetycznego, który jest cieńszy, bardziej miękki i lepiej dopasowujący się do stopy od poprzednika. Podeszwa to dobrze znany układ Speedtrack, zapewniający jak najlepszą trakcję, a za stabilizację odpowiada usztywnienie Speedframe.

Puma evoSPEED 1.5 są dostępne na www.R-GOL.com.

Mkr

Komentarze