Najlepszy zagraniczny zawodnik 2016r. – #2 Leo Messi

Witamy w 2017! 2016 rok minął bardzo udanie dla reprezentacji Polski, fanów piłki nożnej, a także dla naszej firmy. Mamy nadzieję, że nowy nie będzie gorszy, a tymczasem zapraszamy na pierwszą część podsumowania minionego roku, w której zajmiemy się najlepszymi polskimi zawodnikami.

Na drugim miejscu w rankingu najlepszych zagranicznych zawodników znalazł się Leo Messi. Argentyńczyk zaliczył udany 2016r., zdobywając z Barceloną wszystkie puchary krajowe. Sezon La Liga 2015/16 zakończył z 26 bramkami na koncie. Trwający obecnie sezon 2016/17 jest do tej pory świetny w wykonaniu Atomowej Pchły. Napastnik Barcelony zaliczył 12 goli i 4 asysty na krajowym podwórku, a także 10 bramek i 2 asysty w Lidze Mistrzów. 5-krotny laureat Złotej Piłki zakończył 2016 rok z 59 trafieniami.

Leo Messi występuje w adidas Messi 16.1. Model ten to druga generacja silo z szyldem niemieckiego koncernu i samego Messiego. Cholewka tego buta, nazwana przez producenta Agilityknit, została stworzona z syntetycznego materiału, który ma zapewnić odpowiedni komfort, dopasowanie oraz jak najlepszy kontakt z piłką, by móc ją kontrolować jak zawodnik Barcelony. Podeszwa messiGAMBEREAX wraz z unikatowym kształtem kołków zapewnia nienaganną przyczepność oraz największą szybkość, by być zawsze krok przed przeciwnikiem.

adidas Messi 16.1 są dostępne na www.R-GOL.com.

Mkr

Komentarze