Najlepsze rękawice bramkarskie do 200 złotych!

Rękawice bramkarskie to produkt, który zużywa się o wiele szybciej niż, na przykład, korki piłkarskie. Najlepiej mieć w szafie kilka modeli “na czarną godzinę” i właśnie dlatego wybraliśmy dla Was najlepsze rękawice do 200 złotych!

Wszystkie rękawice bramkarskie znajdziecie tutaj. 

A teraz pora na najlepsze rękawice bramkarskie do 200 złotych!

RĘKAWICE 4KEEPERS EVO

Założona przez bramkarza Stomilu Olsztyn Piotra Skibę firma już od 10 lat dostarcza topowe produkty dla bramkarzy w Polsce i zagranicą. Linia EVO to doskonały wybór dla tych, którzy nie chcą wydawać kroci na nowe rękawice bramkarskie, a jednocześnie cieszyć się najwyższą jakością. Rękawice o kroju Negative Cut zapewniają świetny chwyt i bardzo dobre dopasowanie. W usztywnieniu nadgarstka pomaga także bandażowi zapięcie.

Dodatkowo, wszystkie rękawice z serii EVO charakteryzują się niezwykłym designem. Złączenie lewej i prawej rękawicy sprawia, że naszym oczom ukazuje się spójna grafika!

Wszystkie rękawice z tej linii znajdziesz tutaj.

Rękawice bramkarskie Reusch

Bramkarzom nie trzeba przedstawiać produktów niemieckiej firmy Reusch. Rękawice bramkarskie Reusch od lat są jednymi z najbardziej popularnych na rynku.

W asortymencie R-GOL.com znajdziecie wiele rękawic bramkarskich Reusch do 200 złotych. W zależności od przeznaczenia, krojów czy rozmiaru – wybór jest naprawdę szeroki.

Warto jednak wyróżnić chociażby jeden model, a na takie wyróżnienie – biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny, z pewnością zasługują RĘKAWICE REUSCH ATTRAKT SG FINGER SUPPORT. Są to rękawice bramkarskie treningowe, bardzo wytrzymałe, a do ich ewentualnej naprawy wystarczy igła i nitka. Solidne, niemieckie wykonanie, to ich zdecydowany plus. Są wykonane w kroju FLAT, a co za tym idzie, są nieco luźniejsze i mniej dopasowane niż inne rękawice bramkarskie. Warto jednak zaznaczyć, że w roli treningowych rękawic bramkarskich sprawdzą się perfekcyjnie.

Rękawice bramkarskie Reusch do 200 złotych znajdziecie tutaj.

Rękawice bramkarskie UhlSport

Rękawice bramkarskie UhlSport należą do jednych z najpopularniejszych. Do niedawna używał ich mistrz świata i bramkarz Tottenhamu, Hugo Lloris. Trzeba przyznać, że te rękawice nie należą do najtańszych, dlatego do 200 złotych znajdziemy tylko, a może aż, treningowe rękawice bramkarskie.

Wszystkie rękawice bramkarskie UhlSport do 200 złotych znajdziecie tutaj.

Które rękawice wybieracie? Czekamy na Wasze komentarze!

 

 

Komentarze