Najlepsze piłkarskie prezenty na święta!

Święta za pasem, a Ty nie masz jeszcze pomysłu na prezent dla fana futbolu? Po tym artykule pomysłów będziesz miał aż nadto!

Wszystkie nasze propozycje znajdziesz tutaj.

Piłka adidas Uniforia w stylowym pudełku

Futbolówka, którą już za nieco ponad pół roku będą rozgrywane mecze Mistrzostw Europy, już dziś może trafić do fana futbolu! Uniforia, będąca nawiązaniem do euforii, jaką niesie ze sobą EURO, to z pewnością marzenie każdego sympatyka futbolu. Bezszwowa, zgrzewana termicznie piłka to gwarancja najwyższej jakości, o czym dodatkowo świadczy atest FIFA. Niecałe 120 złotych za tę piłkę to gra warta świeczki!

Tę piłkę w obniżonej cenie znajdziesz tutaj.

Bramki Exit – propozycja dla najmłodszych

Proste w montażu, jeszcze prostsze w demontażu. Dwa proste ruchy i bramki są gotowe do użytkowania! Niewielkie i bardzo lekkie bramki świetnie sprawdzą się nie tylko podczas treningu, ale także podczas zabawy w ogrodzie czy w domowym zaciszu. Dodatkowo, cena za dwie bramki jest wyjątkowo kusząca – tylko 129 złotych!

Bramki czekają tutaj!

Na trening i podróż – torba sportowa

Pojemna i poręczna torba to skarb. Zmieszczą się do niej nie tylko korki, odzież i ręcznik, ale także kanapki, książki i wszystko, czego potrzeba w niedalekiej podróży! Dostępna w dwóch kolorach – niebieskim i czerwonym – spokojnie zmieści się pod choinką, zwłaszcza że teraz kosztuje 30 złotych mniej!

Torbę znajdziesz tutaj.

Mamy nadzieję, że nasze podpowiedzi okażą się pomocne! Więcej produktów czeka na naszej stronie.

 

Komentarze